The dark days have come

December 07, 2012

As Christmas gets closer, the days go shorter and darker, which leaves me with very little time to take pictures and very little motivation to dress up in anything colourful. It's also cold, which provides all the inspiration to wear as many layers as possible and the warmest scarf I can find.
So, I turned to my wool skirt from last winter and thought that what better to go with the grey and black than, well.. grey and black. At least I have a load of polka-dots to make the outfit at least a bit merry.
I hope you all have a great weekend! I'm off to a cup of tea and a nice warm blanket, accompanied by my Christmas lights and swing music.

Mida lähemale jõulud jõuavad, seda lühemaks ja pimedamaks päevad jäävad, millega kaasneb väga vähe valget aega, et pilte teha ja väga vähe motivatsiooni, et midagi vähegi värvilist selga panna. Kuna on ka külm, siis sisetunne käsib haarata aina soojemate kampsunite ja sallide järele.
Seega otsustasingi kanda oma villast seelikut, mille ma tegelikult juba eelmisel talvel ostsin ja mõtlesin, et selle halli ja musta värvigammaga sobivadki kõige paremini must ja hall. Siiski otsisin kapist üles lipsuga vöö ja täpilised põlvikud, et teid mitte täielikult musta masendusse langetada.
Loodan, et teie nädalavahetused on võrratud! Mina lähen nüüd ja naudin sooja teed ja sooja pleedi, seltsiks jõulutuled ja svingmuusika!


sweater- thrifted (similar)
skirt- seppälä (similar)
belt- house (similar)
socks- h&m (similar)
scarf- thrifted (similar)
boots- angelo carutti (similar)
pictures by Getter M.

5 comments :

 1. Üliarmas outfit! Eriti meeldivad seelik ja põlvikud!

  Kelly
  http://thekelluuu.blogspot.com/

  ReplyDelete
 2. cute dress <3

  http://amelodyofdiaries.blogspot.co.uk/

  ReplyDelete
 3. Need sokid on nii armsad selle seelikuga! Mõistan täielikult seda vajadust tumedate toonide järele.
  Raske on midagi lõbusamat selga saada.

  - http://despite-the-style.blogspot.com/

  ReplyDelete
 4. in love with your amazing dress!so pretty

  www.tomelessismore.blogspot.com

  ReplyDelete
 5. I like your pictures!!!!

  xoxo!

  www.gossipsfashionweek.com

  ReplyDelete

Thank you for all of your sweet comments! :)