Checca waist warmer giveaway!

January 28, 2014

I briefly mentioned a miracle-worker called Checca in my last post and  now it's time for one of you to win it! For those of you, who need a bit of encouragement and introduction, then Checca waist warmers are the perfect winter accessory/little helper. You  can wear it under your clothes or just peeking out, like I did. Either way, you can be sure that it'll keep all your important parts warm and protected from the cold. 
How to win, I hear you ask? All you have to do is like Bowtie Diary's Facebook page [here], Checca's [here] and also like the giveaway post up there. 
I'll draw the winner on the 3rd of February and they get to choose their favourite Checca to accompany them for the rest of this winter and lots more to come!
Good luck!

Mainisin oma eelmises postituses põgusalt Checca-nimelist imetegijat ja nüüd on ühel teist aeg see ka endale võita. Kes vajavad pisukest innustust või tutvustust, siis Checca pihasoojendajad on imelised talveaksessuaarid/väikesed abilised. Seda saab kanda riiete all või nii, et see paistab natuke välja ka, nagu mina tegin. Mõlemat pidi võite kindlad olla, et see hoiab kõik olulised kehaosad soojas ja külma eest kaitstuna. 
Kuidas võita? Peate ainult laikima Bowtie Diary lehte [siin], Checca oma [siin] ja ka giveaway enda postitust mu FB lehel. 
Võitja loosin välja 3. veebruaril ja ta saab valida ükskõik millise Checca, mis teda sel talvel ja ka kõikidel järgnevatel soojas hoiaks!
Palju edu!


waist warmer- c/o checca

2 comments :

  1. Checca pihasoojendaja on tõeline ihaldusobjekt! Eriti siis kui on kalduvus põiepõletikule.. aga mõnus toetaja on see ka kindlasti hommikusel joogatamisel :)
    Loodan väga loosiõnnele :P
    PÄIKEST JA TALVEILU!E.

    ReplyDelete

Thank you for all of your sweet comments! :)