Birthday!

February 27, 2015

I realised that yesterday was by blog's 5th birthday, so I bought some flowers and celebrated with ice cream. I think it goes without saying how much I appreciate you coming here, reading and commenting and keeping this blog alive as much as I am. For five years! I don't know what that makes in blog years, but it seems that Bowtie Diary has been with me forever. 
If there's anything you'd like to read about, some kind of posts that you particularly like (or don't like) or any kind of suggestions, then let me know in the comments!

Avastasin eile, et mu blogil oli 5. sünnipäev, nii et ostsin lilli ja tähistasin ühe väikese jäätisega. See on ilmselt sõnadetagi selge kui väga ma hindan seda, et te ikka tulete siia, loete, kommenteerite ja hoiate seda blogi täpselt sama palju elus kui mina. Ja juba viis aastat! Ma küll ei tea, kui palju see blogiaastates teeb, aga mulle tundub küll, et Bowtie Diary on minuga terve igaviku koos olnud. 
Kui on miski, mille kohta te eriliselt lugeda tahaksite, mingid postitused, mis teile väga meeldivad (või ei meeldi) või ükskõik mis muud ettepanekud-soovitused, siis jätke vabalt kommentaar!


2 comments :

Thank you for all of your sweet comments! :)