Golden Tattoo Giveaway

July 06, 2015

Maybe you noticed the little geometric gold-and-silver (fake) tattoos gracing my wrists in my last post? Well, these are the hottest accessory of this summer and I've been given the change to give each and every one of you a set of pretty flash tattoos. You heard right, everyone's a winner here
All you have to do to take these babies home is register with Style Moi HERE, cover the international shipping fee and then anxiously wait for them to arrive, so you can strut at your favourite festival looking like the baddest B in town. 
Once you've received your golden tats, make sure you take pretty pictures of them and enter the Flash Tattoo Competition too, where you can win a $100 coupon each week. Sounds pretty great, right? 
From personal experience I can say that a black feather tattoo, which I wore right below my collarbone stayed there for almost two weeks, looking like new. As an added bonus, two of my friends totally believed that it's real! The golden ones on my wrist wore off in about five days. So if you're on the hunt for a great set of metallic tattoos, then sign up here and go grab them! 

Kas märkasite eelmises postituses mu randmeid ja käsivart kaunistanud kuldseid (võlts)tätoveeringuid? Igatahes, need on selle suve kuumimad aksessuaarid ja mulle on antud võimalus kinkida igaühele teist üks komplekt kuldtattoosid. Kuulsite õigesti, kõik on võitjad!
Selleks, et endale neli lehetäit tätoveeringud saada, peate tegema kasutaja Style Moi lehele  SIIN, maksma rahvusvahelise postikulu, mis on kuskil 3 eurot ja siis ärevalt ootama, et need juba kohale jõuaksid. Kusjuures, Sandra rääkis oma blogis, et ostis Kaubamajast sarnase komplekti 16 euro eest ja pettus neis totaalselt, seega on see pakkumine ju imetore! Omast kogemusest võin öelda, et must suleke, mille oma rangluu juurde panin, püsis seal pea kaks nädalat ja nägi välja nagu uus. Nalja lisas ka asjaolu, et kaks mu sõbrannat jäid täiesti uskuma, et ma lasingi end tötoveerida. Kuldsed tätoveeringud kestsid mu kätel umbes viis päeva. 
Kui olete oma kehaehted kätte saanud, siis osalege nende fotovõistlusel ka, sest igal nädalal loositakse välja sajadollariline kupong, mida ühes mu lemmikus netipoes kasutada saate. Ehk siis kui olete endale selliseid iludusi otsinud, ei tasu enam kaugemale vaadata!

No comments:

Post a Comment

Thank you for all of your sweet comments! :)