My week with Nikon

June 26, 2013

This is probably one of the biggest things that's happened during my blogging years- a collaboration with Nikon, the brand for anything to do with photography. I was given the opportunity to try out their Nikon 1 hybrid camera and play around with it for a week. It was so much fun and even a little bug for photography lifted its head in me, even though I'm a complete novice in the field. (What is ISO again?) Below you can find some completely random, but so pretty (if you're into close-ups of food, that is) pictures from the last week and my midsummer's eve celebrations- spontaneous trip to the beach, lots of summer food, a fraction of the  flowers that I got for my graduation and a boat-ride on the river at my countryside. 
I want to say a huge thank you to the people at Nikon for being so awesome and letting me use their camera. It is definitely an experience that I will never forget! 

See on ilmselt kõige põnevam ja suurem asi, mis minu blogimisaja jooksul juhtunud on- koostöö Nikoniga, mis on juhtiv bränd kõiges, mis puudutab fotograafiat. Mul oli võimalus nädala jooksul proovida Nikon 1 kaamerat, sellega pisut mängida ja blogi jaoks pilte teha. See oli tõesti vahva ja minus tõstis pead isegi väike fotograafiapisik, vaatamata sellele, et olen kõiges fotograafiat puudutavas täielik võhik (veelkord, mis on ISO?). Allpool ongi valik täiesti juhuslikke, aga sellegipoolest väga toredaid (juhul, kui teile meeldivad lähivõtted toidust..) pilte eelmisest nädalast ja jaanipäeva nädalavahetusest- spontaanne rannaskäik, palju suvetoite, lõpetamiseks saadud lilled ja jaanipäevane paadisõit Keila jõel.
Tahaksin meeletult tänada Nikoni tiimi, et nad olid nii vahvad ja lasid mul nende kaamerat kasutada. See on kindlasti üks kogemus, mida ma ei unusta!


all pictures are taken with nikon 1 and are completely unedited. 

3 comments :

  1. ISO on valgutundlikus. Kõige parem näide on tuua seda manuaalkaamertel, kus filmirullidel on alati ISO peal. S.t kui palju valgust filmirull kannatab, et pilti üle ei valgustaks (s.t pilt valge ei tuleks) või alavalgustaks (pilt tuleb tume)

    ReplyDelete

Thank you for all of your sweet comments! :)