Rebel Audrey

July 05, 2014

Give me a motorcycle and a full sleeve of tattoos, I'm going to join the Hell's Angels now. Well, not really, but this outfit is still quite "not me". I'd considered leather trousers something that only someone who listens to Korn or SOAD, wear combat boots and has chains hanging from every place imaginable would wear, but hey, people change. Here I am now, still a mayor pop-babe, but with leather involved. To cross even more imaginary borders, the ever-graceful Audrey is now rocking tattoos on my shirt. 
So for one nice evening of chilling on the main square with friends and wine, my trusty jeans-and-t-shirt combo was replaced by a leather-trousers-and-t-shirt combo.

Andke mulle ainult mootorratas ja ohtralt tätoveeringuid, ma olen valmis Hell's Angelsi gängiga liituma. Okei, mitte päris nii, aga näen natuke selline välja küll. Ikka pikka aega arvasin, et nahkpüksid on miski, mida kannavad vaid need, kes kuulavad Korni või SOADi, käivad tanksaabastega ja igast võimalikust kohast ripuvad ketid. Aga ei, inimesed muutuvad. Ma kuulan ikka ja alati ainult poppi, aga nüüd on asjasse segatud ka nahk. Et veel rohkem kujuteldavaid piire ületada, siis on alati väljapeetud ja ilus Audrey otsustanud mu pluusile ilmuda hoopis tätoveeringutega. 
Üheks toredaks õhtuks Vabaduse väljakul koos sõprade ja veiniga asenduski minu truu teksad-ja-t-särk kombinatsioon hoopis nahkpüksid-ja-t-särk kombinatsiooniga. 


shirt- souvenir from italy
bag- atmosphere
shoes- blink
pictures taken with nikon 1. 

1 comment :

  1. Oh, need nahkpüksid on täiega lahedad! Lisaks mulle väga meeldib see tatoveeritud Audrey t-särk. :)

    ReplyDelete

Thank you for all of your sweet comments! :)