Sailor Style

June 24, 2015

This is one of my London outfits, which I very happily wore again last Sunday and snapped pictures in Tallinn. The skirt seems to be everyone's favourite (I mean you guys!), but since I've worn it so much already, then to me, the shirt is more important here. I found it on a random visit to thrift stores and when I found it, I realised that it's the shirt that I'd been looking for. Perfect timeless pattern, the softest cotton imaginable for summer and a nice slightly oversized cut. So far I've worn it very bravely buttoned down, but I have a feeling that it's more versatile than that. 
Yesterday we celebrated Midsummer's Eve. I went to the countryside with a bunch of friends, had a little BBQ, ignored the rain and slept in the hayloft. In the morning the neighbour's cows walked past our yard and the dog came to beg for petting. Quite idyllic, no? 

See on üks komplekte, mida kandsin Londoni turistipäevadel, aga panin selle väga rõõmsalt eelmisel pühapäeval uuesti selga, et hoopis Tallinnas sellest pilte teha. Mulle tundub, et see seelik on paljude suur lemmik, aga kuna ma olen seda juba niivõrd palju kandnud, siis mulle pakub palju rohkem pinget see pluus. Käisin ühel päeval niisama kaltsukates ja kui selle pluusi Humanast leidsin, sain aru, et olengi täpselt sellist otsinud. Ajatu muster, imepehme puuvill ja pisut suur lõige - ideaalne! Siiani olen seda julgelt lahti nööbituna kandnud, aga mul on tunne, et selles pluusis on veel palju peidus.
Need kingad leidsin muide Ülemiste Walkingust enne Londoni reisi. Pood on nüüdseks kahjuks kinni pandud, sest nii Walking kui TrendExpress läksid pankrotti, aga viimaseid laojääke müüdi just seal poes. Nii saimegi õega kahekümne euro eest neli paari jalatseid, sealhulgas need vahva hõbedase kontsaga baleriinad. 
Ja kuidas teie jaanipäevad möödusid? Mina olin Läänemaal sõbranna maakohas, sõime grill-liha, trotsisime vihma ja magasime lakas. Hommikul kõndisid lehmad aia äärest mööda ja koer tuli pai nuruma. Idüll, või mis?


 shirt- thrifted (humana)
skirt- telliskivi flea market
bag- mom's vintage
shoes- walking
watch- casio

8 comments :

 1. Replies
  1. Eksole! Ma tean, et sa oled selle suur fänn :D

   Delete
 2. Replies
  1. Aitäh, Kätriin! Komplimendid kirjutiste kohta tähendavad mulle palju :)

   Delete
 3. super look:) xx
  Bianka
  http://ruhamania.blogspot.hu/

  ReplyDelete
 4. Replies
  1. Thanks! And thanks! I've been thinking of getting new glasses actually, as those are about three years old already.

   Delete

Thank you for all of your sweet comments! :)