Instagram Update

September 12, 2015

I know you’re all eagerly waiting for the Dutch posts, but since I still have one Estonian outfit to show, then I’d like to finish all things on that front and then go all Dutch. But there is one way how to keep up with my Erasmus life in the Netherlands and that’s through Instagram! (Kind of a no-brainer, right?) I've already shared pretty architecture snaps and the occasional ice-cream picture, so if you're feeling like it, head over to my Instagram here @piiaounpuu and hit the follow button. 
Oh, and I just got to 400 followers today, which is so sweet and I'm so grateful that so many of you want to share my life!

Tean küll, et te ootate juba kannatamatult Hollandi postitusi, aga kuna mul on varuks veel ühed Eestis tehtud pildid, siis ma mõtlesin, et tahan nendega enne joone alla tõmmata ning alles siis täiesti välismaa blogiks muutuda. Aga on üks imenipp, kuidas te saate ikka mu Erasmuse elul siin Hollandis silma peal hoida ja see on läbi Instagrami! (Okei, mingeid imesid siin mängus ei ole...) Olen seal juba näidanud küllaga pilte ilusatest majadest ja sekka mõne jäätisepildi, seega kui teil on tuju, siis visake pilk peale mu Instagrami kontole siin @piiaounpuu ja hakake jälgijaks. 
Just eile täitus mul Instagramis ka ilus ümmargune 400, mis on nii armas ja tore ja mul on nii hea meel, et nii paljud teist tahavad minu elu jagada!1. Wedding dress material the other day at H&M. Not that I need one, but still.. 
2. This is what stationery dreams are made of, those pretty notebooks came home with me from Tiger.
3. There's also a giveaway going on at my Instagram account, but it's only for those living in Estonia. Hope to treat you all internationals very soon!
4. When I'm not lazy with my breakfasts and go all out on the blueberries. 

1. Leidsin H&Mist selle vägagi abiellumiskõlbuliku kleidi. Mitte, et mul seda lähiajal vaja oleks, aga nagu tahaks osta ikka...
2. Kirjatarvete taevas näeb täpselt selline välja, need ägedad märkmikud tulid minuga koju Tigerist
3. Minu Instagrami kontol käib parajasti ka kingiloos! Tahad võita endale ja sõbrale 24 pudelit seda i-me-maits-vat Novelle vitamiinivett? Siis mine siia ja jäta kommentaar!
4. Kui ma ei ole hommikuti laisk ja viitsin lisaks müslile ja jogurtile ka mustikatega täispangale minna. This is what a bit of my school looks like. Why don't they have cool and Instagrammable led-signs in Estonia? Beats me... / Tükike mu kooli näeb täpselt selline välja. Miks küll Tartu Ülikoolis sellist täiuslikku Instagrami seina pole?


1. Blueberries again! They are after all my #1 favourite berries. 
2. Iced coffee and cake kind of date at the most iconic cafe in Tartu wearing my boyfriend's skull print shirt, because on the day before I accidentally got like five chocolate stains on my top. 
3. That one time that I was in a national paper, giving the readers a peek in my wardrobe.
4. Last snippets of summer... A memory from our road trip to picture perfect Southern Estonia. 

1. Jälle mustikad! Need on siiski mu kõige lemmikumad marjad.
2. Jääkohvi ja koogi kohting Tartu kõige legendaarsemas kohvikus, seljas poiss-sõbra pealuupildiga särk, sest eelmisel päeval suutsin enda pluusile umbes viis šokolaadiplekki peale ajada. 
3. See kord, kui ma Õhtulehes olin ja kõik lugejaid said piiluda mu riidekappi. 
4. Viimased tükikesed suve... Mälestus meie rattaretkest piltilusas Lõuna-Eestis. 


Last, but not least, who doesn't like flowers! I stumbled upon this huge flower market the other day and have a definite plan to go and buy a bouquet one day (you know, pretending that I'm a local..) / Viimaseks, aga mitte hapupiimaseks üks ilus lillepilt! Sattusin ükspäev kogemata lilleturule ja mõtlesin, et lähen sinna kindlasti tagasi, et endale tuppa üks kena kimp osta ja kohaliku nägu pähe teha. 

8 comments :

 1. Nice photos :)
  BLOG M&M FASHION BITES : http://mmfashionbites.blogspot.gr/
  Maria V.

  ReplyDelete
 2. Great shots! I love this kind of posts!

  Check out my blog if you want: www.theglamandglitter.com

  Tamara xxx

  ReplyDelete
  Replies
  1. Thanks! Well for me these posts are kind of a space filler, but I like to share them anyway.

   Delete
 3. You've paired this outfit so lovely together! x

  Liz | lotsofloveliz

  ReplyDelete
  Replies
  1. Thanks! It's a shame I didn't buy the dress then...

   Delete

Thank you for all of your sweet comments! :)