Pale Pink Bow

October 28, 2015

I am trying really hard to not wear my fedora in every single outfit post. It just seems to perfect everything and give an instant cool filter to every outfit. Instead, here you have just plain hair and a few little twirly plait thingies. I'm actually trying to put more effort into accessories in general, which means wearing something more than just my daily wristwatch and almost as daily fedora hat. Starting from little things, like keeping my nails nice and painted and doing some more interesting things with my weirdly mid-length hair, seems like a good idea. 
I'm also getting really into the swing of the Seventies trend. While I still stand firmly by my skinnies and hope that my bell-bottom days are well over and ended with middle school, I'm really liking all the other occurrences. I finally got a corduroy skirt from Pull & Bear and on my too frequent second hand store trips, have scored two subtly Seventies shirts. One is a mix of paisley print and dark green ruffles (excited to see that one already?), the other is that gorgeous pale pink bow blouse that I'm wearing here. Oh, and of course, I can see myself wearing all the Seventies fedoras this season! 

Väga raske on hoida end tagasi, et ma igas riietusepostituses oma musta kaabut ei kannaks. Mulle millegipärast tundub, et see katab iga viimse kui outfiti mingi ägedusefiltriga. Sain kaabust siiski võitu ja selle asemel näete siin postituses lihtsalt juukseid ja kaht keerutatud patsi moodi asja. Tegelikult ma üritan oma igapäevaseid riietusi erinevate aksessuaaridega rohkem vürtsitada ja huvitava välimuse nimel veidi rohkem pingutada, kui lihtsalt igapäevaselt käekella kanda ja igal teisel päeval müts pähe panna. Siiani olen alustanud väikestest asjadest, näiteks üritan oma küüned korras ja lakituna hoida ja oma imelikult keskmise pikkusega juustega veidi põnevamaid asju teha. 
Lisaks julgele sammule aksessuaarimaailma on mulle väga meeldima hakanud ka sel sügisel valitsev seitsmekümnendate trend. Kuigi ma olen kindel kitsaste teksade toetaja ja loodan, et minu laiasäärelised päevad jäid minevikku ja said läbi põhikooli lõppedes, meeldivad mulle väga paljud teised kuumade seitsmekümnendate ilmingud. Ostsin endale lõpuks Pull & Bearist kõrvitsatooni velvetist seeliku ja oma liialt tihedatel kaltsukatiirudel olen leidnud kaks kergelt seda trendi järgivat pluusi. Üks on segu neerumustrist ja tumerohelistest satsidest (olete juba põnevil?), teine on seesama õrnroosa lipsukesega särk, mida selles postituses näete. Aa, ja muidugi ei jaksaks ma ära kanda kõiki neid laiaäärelisi kübaraid, mis poodides on! 


Blouse- thrifted, Jeans- House, Loafers- New Look, Watch- Casio, Bracelet- Rings and Tings 

12 comments :

 1. Replies
  1. Ja ma olen mega-mega õnnelik, et selle ainult nelja euro eest leidsin! Aitäh sulle :)

   Delete
 2. super:) xx
  Bianka
  http://ruhamania.blogspot.hu/

  ReplyDelete
 3. Oh,so beautiful background and you look very cute! :)

  www.anetesdomas.blogspot.com

  ReplyDelete
  Replies
  1. Thanks! Utrecht keeps surprising me with gorgeous photo spots every day, it's unbelievable!

   Delete
 4. You look lovely and I love the look of a pussy bow blouse and no, that hair of yours isn't awkward, I think it's adorable, like your smile. Autumn looks so fabulous there where you are :) xx

  Shanaz | Fashionista NOW

  ReplyDelete
 5. Väga ilus pluus, naiselik, sobib hästi. Mul on sama roosa värvi.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aitäh! Loodan, et pluus saab sel sügisel palju kapist välja :)

   Delete

Thank you for all of your sweet comments! :)