My First Pair Of Ripped Jeans

October 14, 2015

I've never bought myself a pair of ripped jeans, until now. I used to be one of those (among plenty of others from my parents' generation) who didn't see the point in buying something that's broken already and paying full price for it. Conservative? Hell yes! Fashion forward? Ermm.. No? So what made me change my mind? The answer is simple and kind of rhymes with everyone's favourite model. Zara. More specifically their sale section about a month ago. 
When I came to The Netherlands, then on my first days I saw so many women happily biking around in a standard outfit of oversized jeans, ankle boots and something cosy on top. And I thought that I want a pair of those jeans, even though I've never considered myself one to actually pull off boyfriend jeans that well. So one day, on a little shopping spree in town with my Dutch-Spanish friend Abby, we popped to Zara and I found this pair of jeans in my size. Tried them on and kind of liked them. The price tag said 15 euros, but I still deliberated, twirling in front of the changing room mirror for a good five minutes, because for something that I might not wear that much, it still seemed like a waste of money (#studentbudget). I finally decided to buy them and when I went to the cashier, the till showed 6 euros. All guilt swept away, I bought my first pair of ripped jeans and I've been wearing them more than my trusty black skinnies ever since!

Ma ei ole kunagi endale ostnud ühtegi paari lõhkiseid teksaseid, kuni praeguseni. Mul oli mõtteviis (mis iseloomustab ka paljusid vanemaid inimesi), et pole mõtet osta poest midagi, mis on juba katki tehtud, ja selle eest veel täishinda ka maksta. Konservatiivne? Ja kuidas veel! Moeteadlik? No mitte päris. Mis siis pani mind meelt muutma? Vana hea Zara ja nende veelgi parem allahindlusestange. 
Hollandisse tulles nägin juba esimestel päevadel nii paljusid naisi rõõmsalt rattaga sõitmas, kandes ühe ja sama retsepti järgi kokku pandud riietust: veidi lohvakad teksad, poolsaapad ja ülevalpool midagi mõnusat ja mugavat. Ja äkitselt hakkasin ma endale väga selliseid pükse ihaldama. Niisiis, ühel päeval, kui läksin oma Hollandi-Hispaania päritolu sõbranna Abbyga šoppama, leidsin just need teksad. Proovisin selga ja need täitsa meeldisid mulle. Hinnasildil oli kirjas 15 eurot ja ma ikka keerutasin päris mitu head minutit prooviruumi peegli ees ja mõtlesin, kas ikka osta või mitte, sest kui ma neid teksaseid suhteliselt vähe kannaksin, oleks see raha natukene raisus (#tudengieelarve). Lõpuks ikka mõtlesin, et ostan need ära ja kui kassasse läksin ja müüja püksid läbi lõi, näitas kassamasin hinnaks hoopis kuus eurot! Kõik süümepiinad olid pühitud, mul oli kotis mu esimene paar lõhkiseid teksaseid ja nüüd meeldivad need mulle nii palju, et olen neid kandud vaat et rohkemgi kui oma musti kitsaid teksaseid. 
Ahjaa, pildid on tehtud Antwerpenis, kui oli veel soe ja mõnus ja ilus. Nüüd on peaaegu talvine (aga ikka ilus)! Kes aga veel mu Antwerpeni reisivlogi näinud ei ole, siis klikkige siia!


Jeans- Zara, blouse- House, Bag- Lindex (aitäh, Mari-Liis!)

12 comments :

 1. ahhhh see kott! Mul oleks sellist vaja! Kihvt look:)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aitäh! Lindexis müüdi seda sel kevadel, nii et võib-olla leiad veel mõnelt allahindlusestangelt?

   Delete
 2. Tuleb tunnistada, et natuke kade nüüd seda kotti vaadata xD

  ReplyDelete
  Replies
  1. Kusjuures, kui olen selle kotiga õhtuti väljas käinud, on mulle paar korda väga imelikult külge löödud, just selle kirja pärast. Ei tasu niii kade ka olla :D

   Delete
 3. Aww, I love your outfit - especially the top and bag! I'm still on the fence about ripped jeans but they're amazing on you and I like the relaxed boyfriend jeans style fit - so easy to wear on days you've no mood for tight-fitting jeans :)

  Shanaz | Fashionista NOW

  ReplyDelete
  Replies
  1. Thanks! And I looove the fit of those jeans, it puts me in a much more relaxed mood too, somehow.

   Delete
 4. super:) xx
  Bianka
  http://ruhamania.blogspot.hu/

  ReplyDelete
 5. Great ripped denim pants, looks good on you.
  http://sepatuholig.blogspot.com
  instagram.com/grace_njio

  ReplyDelete
 6. That hat looks amazing on you,

  If you’re interested in fashion/ fashion illustration, please visit my blog http://afashionstudentsdiary.blogspot.co.uk/

  ReplyDelete
  Replies
  1. Thanks! I actually got it from a friend to whom it was too small.. Good thing I have a tiny head!

   Delete

Thank you for all of your sweet comments! :)