Falling for fall

October 02, 2012

Since it is already October and I have no outfit photos to show you (because of the constant rain and my annoying illness), I thought it would be only proper to post a few inspirational pictures. Fall is such a beautiful season and kind of the last happy place before a long and cold winter.
This year I'm really falling for all kinds of plaids and the comfy kind of New-English countryside living, à la Ralph Lauren and Tommy Hilfiger. And an abundance of warm sweaters and all things preppy, of course. Fall wouldn't be complete without a proper dose of preppy.

Kuna on juba oktoober ja mul pole kahjuks teile ühtegi outfiti näidata (ilm ei ole eriti koostööaldis ja pealegi olen haige ka), siis otsustasin panna kokku hoopis ühe toreda inspiratisoonipostituse. Sügis on tõeliselt ilus aeg ja peaaegu nagu viimane tore koht enne pikka ja külma talve.
Sel aastal meeldivad mulle eriti igasugused ruudumustrid ja mugav uusinglaslik elustiil, mis oli suurepäraselt kajastatud Tommy Hilfigeri ja Ralph Laureni kampaaniates. Ning otseloomulikult pehmete kampsunite mõnus võlu ja kõik preppy-stiiliga seonduv, sest sügis ei oleks ilma preppy'ta õige värk.



3 comments :

 1. man these are all wonderful - thta photo of the girl with the black skrit and scarf is my favorite

  <3 katherine
  of corgis and cocktails

  ReplyDelete
 2. Tõesti lahedad pildid! Sügis on suurepärane võimalus preppyde riiete kasutamiseks ning nõustun täielikult selle ideega. Kolmas pilt on täiesti ideaalse stiiliga!

  - http://despite-the-style.blogspot.com/

  ReplyDelete

Thank you for all of your sweet comments! :)