One dress, three outfits #1

July 06, 2013

As any other teen going from high school to university, I too got myself a summer job. I work at a clothing store called House and it has proved to be not the best of decisions. Don't get me wrong, I actually like what I do and it's really nice, but oh, the temptations! Every day, there's racks of pretty things staring at me and silently praying to be in my closet. So, one day, using my employee discount, I gave in and bought this beautiful floral dress, because "I definitely need a dainty summer dress". 
To prove to you, myself and my mother, that this dress is actually versatile and not another lovely garment hanging in the closet, I decided to do a series of outfit posts with it. This is the first one of three. Very basic, very "me". This is the first idea I had of how to style it, in a very non-fussy way with just a pair of summery wedges, a sunhat and a colourful bag. 
Keep your eyes peeled for the next two outfits!

Nagu paljud teised minuealised, olles lõpetanud gümnaasiumi ja minemas ülikooli, läksin ka mina suveks tööle. Töötan riidepoes nimega House ja tuleb välja, et see ei olnud ilmselt parim otsus. Ärge saage valesti aru, mulle tõesti meeldib seal ja kõik on väga tore, aga oo, kui palju kiusatusi! Iga päev pean silmitsi seisma stangetäite ilusate riietega, mis salamisi tahaksid kõik minu riidekapis rippuda. Lõpuks ühel päeval, kasutades oma töötaja alahindlust, andsin ma alla ja ostsin selle imeilusa lillelise kleidi, sest "mul on kindlasti uut suvekleiti vaja". 
Et tõestada teile, iseendale ja oma emale, et see kleit on tõepoolest mitmekülgne ja mitte lihtsalt üks kena hilp riidekapis rippumas, mõtlesin teha sellega postitustesarja. See on esimene kolmest. Väga lihtne, väga "minulik". See on esimene idee, mis mul tuli, kui mõtlesin, mida selle kleidiga koos kanda. Kõik on ülepingutamata ja suvine, kleit koos sandaalide, suvemütsi ja värvilise kotiga on tore ja lihtne kooslus.
Olge valvsad ja ärge ülejäänud postitusi maha magage!


 dress- house
hat- seppälä
sandals- bullboxer
ring- diy
pictures by Getter M.

3 comments :

 1. See kleit on tõesti väga armas, tahaks juba näha ka teisi variante - ma olen täitsa kindel, et sa suudad midagi ülišikki välja nuputada selle kleidiga :)

  www.zerxzastyle.blogspot.com

  ReplyDelete
 2. Tõesti väga ilus kleidike ja ma arvan, et see ei olnud ilma asjata ost. Jään sinu teisi lahendusi ootama! :)

  http://kadddii.blogspot.com/

  ReplyDelete
 3. love the dress, it´s so beautiful!

  ReplyDelete

Thank you for all of your sweet comments! :)