The inevitable fall look

October 23, 2014

Arctic Monkeys - Knee Socks

The inspiration folder in my computer probably has more than 20 street style looks with over-the-knee socks. I've loved that preppy accessory since the first season of Gossip Girl and that was when I wasn't even in high school. Now I found the perfect pair of knee-highs and couldn't resist buying them.
But am I too old for the preppy schoolgirl look? Should I get a black pair without the bowties too? Is it time for me to finally embrace my favourite street style look and put those 20 inspirational pictures to good use? 

Minu arvuti inspiratsioonikaustas on ilmselt üle kahekümne tänavastiili pildi, kus lahedad naised üle maailma kannavad üle põlve ulatuvaid põlvikuid. Mulle on need meeldinud juba sellest ajast, kui "Gossip Girl" algas ja siis ma ei käinud isegi gümnaasiumis. Nüüd lõpuks leidsin täpselt õiged põlvikud ja pidin need kohe Kaubamajast ära ostma. 
Aga kas ma olen sellise tutipäevaliku riietuse jaoks juba liiga vana? Kas ma peaksin ostma ka mustad ilma lipsudeta põlvikud? Kas on aeg, et ma lõpuks võtan omaks selle vana lemmikstiili ja kasutan neid 20 pilti otstarbekalt?


coat- seppälä (similar here and here)
skirt- actually the bottom of a dress (similar and cooler here and here)
sweater- h&m (similar, cozier and cooler here)
socks- from kaubamaja
watch- thrifted
brogues- blink


coat / skirt / sweater / skirt / coat
pictures taken with Nikon 1. 

2 comments :

  1. Aappiiii, ma lodan et see pilt on enne tänast ilma tehtud, uskumatult külm on juba! :D Aga igatähes pean ütlema et minu arust sobivad põlvikud sulle väga hästi!

    ReplyDelete
  2. Kusjuures tegelikult tahtsin pildid teha ilma mantlita, aga hommikul olid nii krõbedad miinuskraadid, et mõtlesin kiirelt ümber! Ja aitäh, äkki siis ostan need mustad ka ...

    ReplyDelete

Thank you for all of your sweet comments! :)